Deprem- açıp Evde Okuyun Dinleyin

Özet İş Bilgisi
 • Kategori:

  sureler-ayetler
 • Başvuru Sayısı:

  527
 • Eklenme Tarihi:

  2023-02-14 13:51:00
 • Etiketler:

  ilahiler, ayet ve süreler, dua lar, ezgiler, cuma mesajları, islami sohbetler, dini bilgiler,

Kuran tilaveti okuyup her zaman kendimize zırh edecek dualı okunmuş ayet ve süreler.

Bunu evde açın sesli okutun evde kim varsa dinlesin sevdiklerinize de gönderin dışarıda kıyametler bile kopsa Rabbimin izni ile evinize ve size hiç bir şey olmaz sihir büyü deprem yangın ne varsa hepsine karşı manevi bir zırhtır. korkularınıza da çok iyi gelir. gökten inen ve yerden çıkan her türlü felakete karşı birebirdir

İmam Nevevi'nin partisi

Allah'ın adıyla, Allah büyüktür, Allah büyüktür, Allah büyüktür, diyorum nefsim üzerine, borcum üzerine, ailem üzerine, çocuklarım için, benim için, benim için ve ben ve benim için ve benim için

Allah büyüktür, Allah büyüktür, Allah büyüktür, diyorum kendi kendime, borcum üzerine, ailem üzerine, çocuklarım için, benim için, benim için ve benim için,

اَللهُ أَكْبَرْ، اَللهُ أَكْبَرْ، اَللهُ أَكْبَرْ أَقُولُ عَلَى نَفْسِي، وَعَلَى دِينِي، وَعَلَى أَهْلِي، وَعَلَى أَوْلاَدِي، وَعَلَى ماَلِي، وَعَلَى أَصْحاَبِي، وَعَلَى أَدْياَنِهِمْ، وَعَلَى أَمْواَلِهِمْ، أَلْفَ أَلْفِ لاَحَوْلَ وَلا قُوَّةَ إِلاَّ بِاللهِ الْعَلِيِّ الْعَظِيمِ.

Allah'ın adıyla ve Allah adına ve Allah'tan ve Allah'a ve Allah'a ve Allah'a ve güç ve kudret ancak Yüceler Yücesi ve Büyük Allah'tandır.

Dinim üzerine, kendim ve çocuklarım üzerine Allah'ın adıyla. Malımın üzerine, ailemin üzerine, Rabbimin bana verdiği her şeyin üzerine Allah'ın adıyla, yedi göğün Rabbi, iki yerin Rabbi ve onyedilerin Rabbi Allah'ın adıyla harika şeyler.

Adı anıldığında ne yerde ne de gökte hiçbir şeyin zarar vermediği Allah'ın adıyla ve O, her şeyi işitendir, her şeyi bilendir (3).

Onun Allah'tan başka hiçbir şeyi yoktur. Allah daha sevgili ve fedakârdır ve hayırların ve korkutmaların en büyüğüdür. Tanrı Tanrı Tanrı Tanrı Tanrım hayır

بِكَ اَللَّهُمَّ أَعُوذُ مِنْ شَرِّ نَفْسِي، وَمِنْ شَرِّ غَيْرِي، وَمِنْ شَرِّ ماَ خَلَقَ رَبِّي وَذَرَأَ وَبَرَأَ، وَبِكَ اَللَّهُمَّ أَحْتَرِزُ مِنْهُمْ، وَبِكَ اَللَّهُمَّ أَعُوذُ مِنْ شُرُورِهِمْ، وَبِكَ اَللَّهُمَّ أَدْرَأُ فِي نُحُورِهِمْ، وَأُقّدِّمُ بَْينَ يَدَيَّ وَأَيْديِهِمْ.

Bismillahirrahmanirahim. De ki: O, Allah'tır, birdir, Ebedi olan Allah'tır, doğurmamıştır, doğurulmamıştır ve O'na denk de yoktur.(3)

وَمِثْلُ ذَلِكَ عَنْ يَمِينِي وَعَنْ أَيْماَنِهِمْ، وَمِثْلُ ذَلِكَ عَنْ شِماَلِي وَعَنْ شَماَئِلِهِمْ، وَمِثْلُ ذَلِكَ عَنْ أَماَمِي وَعَنْ أَماَمِهِمْ، وَمِثْلُ ذَلِكَ مِنْ خَلْفِي وَمِنْ خَلْفِهِمْ، وَمِثْلُ ذَلِكَ مِنْ فَوْقِي وَمِنْ فَوْقِهِمْ، وَمِثْلُ ذَلِكَ مِنْ تَحْتِي وَمِنْ تَحْتِهِمْ، وَمِثْلُ ذَلِكَ مُحيِطٌ بِي وَبِهِمْ.

Allah'ım Senden benim için ve onlar için kimsenin sahip olmadığı iyiliğini istiyorum.

اَللَّهُمَّ اجْعَلْنِي وَإِيَّاهُمْ فِي عِباَدِكَ، وَعِياَذِكَ، وَجِوَارِكَ، وَأَماَنِكَ، وَحِزْبِكَ، وَحِرْزْكَ، وَكَنَفِكَ، مِنْ شَرِّ كُلِّ شَيْطاَنٍ وَسُلْطاَنٍ وَإِنْسٍ وَجاَنِّ وَباَغٍ وَحاَسِدٍ وَسَبُعٍ وَحَيَّةٍ وَعَقْرَبٍ، وَمِنْ شَرِّ كُلِّ داَبَّةٍ أَنْتَ آخِذٌ بِناَصِيَتِهاَ. Rabbin dosdoğru bir yol üzerindedir.

حَسْبِيَ الرَّبُّ مِنَ الْمَرْبُوبِينَ، حَسْبِيَ الْخاَلِقُ مِنَ الْمَخْلُوقِينَ، حَسْبِيَ الرَّازِقُ مِنَ الْمَرْزُوقِينَ، حَسْبِيَ السَّاتِرُ مِنَ الْمَسْتُورِينَ، حَسْبِيَ النَّاصِرُ مِنَ الْمَنْصُورِينَ، حَسْبِيَ الْقاَهِرُ مِنَ الْمَقْهُورِينَ، حَسْبِيَ الَّذِي هُوَ حَسْبِي، حَسْبِي مَنْ لَمْ يَزَلْ حَسْبِي، حَسْبِيَ اللهُ وَنِعْمَ الْوَكيِلُ، حَسْبِيَ اللهُ مِنْ جَمِيعِ onun yaratımı

(إِنَّ وَلِيَ اللهُ الَّذِي نَزَّلّ الْكِتاَبَ وَهُوَ يَتَوَلَّى الصَّالِحِينَ) (وَإِذاَ قَرَأْتَ الْقُرْآنَ جَعَلْناَ بَيْنَكَ وَبَيْنَ الَّذِينَ لاَ يُؤْمِنُونَ بِالآخِرَةِ حِجاَباً مَسْتُوراً، وَجَعَلْناَ عَلَى قُلُوبِهِمْ أَكِنَّةً أَنْ يَفْقَهُوهُ، وَفِي آذاَنِهِمْ وَقْراً، وَإِذاَ ذَكَرْتَ رَبَّكَ فِي الْقُرْآنِ وَحْدَهُ وَلَوْا عَلَى أَدْباَرِهِمْ نُفُوراً، فَإِنْ تَوَلَّوْا فَقُلْ : (Allah bana yeter, O'ndan başka ilah yoktur, ben O'na tevekkül ettim ve O, büyük Arş'ın Rabbidir)(7)

Yüce ve büyük olan Allah'tan başkası yoktur, güç de yoktur.(3)

Allah, Peygamberimiz Muhammed'e ve ailesine ve ondan razı olsun.

خَبَأْتُ نَفْسِي (وَأَهْلِي وَأَصْحاَبِي) فِي خَزاَئِنِ بِسْمِ اللهِ، أَقْفاَلُهَا ثِقَتِي بِاللهِ، مَفاَتِحُهاَ لاَ قُوَّةَ إِلاَّ بِاللهِ، أُداَفِعُ بِكَ اَللَّهُمَّ عَنْ نَفْسِي (وَعَنْ أَهْلِي وَعَنْ أَصْحاَبِي) ماَ أُطِيقُ وَماَ لاَ أُطيِقُ، لاَ طاَقَةَ لِمَخْلُوقٍ مَعَ قُدْرَةِ الْخاَلِقِ.

Allah bana yeter ve O ne güzel vekildir ve güç ve kudret ancak yüce ve büyük Allah'ındır. Allah'ın salât ve selamı efendimiz Muhammed'e, âline ve ashabına olsun (3).

 

En Çok Sevilenler

İnternet sitemizde yer alan diğer iş ilanları ve girişimcilik konularını hemen oku veyahut başvur.

Erkan Mutlu ilahileri
ilahiler 2021-02-01 17:12:00
iş imkanları
Bu ilana toplam 979 kişi baktı ve 490 kişi başvuruda bulundu.
Ramazan Duası
dualar 2022-04-03 15:43:00
iş imkanları
Ramazan Duası
Türkiye
Bu ilana toplam 979 kişi baktı ve 490 kişi başvuruda bulundu.
Ender Tekin - Oy Gülüm
ilahi-dinle 2021-04-27 19:07:00
iş imkanları
Bu ilana toplam 974 kişi baktı ve 487 kişi başvuruda bulundu.
Hasan Dursun - Sen Gidince
ilahi-dinle 2021-04-18 11:43:00
iş imkanları
Bu ilana toplam 967 kişi baktı ve 484 kişi başvuruda bulundu.
Ender Tekin - Ramazan İlahileri
ilahi-dinle 2021-04-22 17:50:00
iş imkanları
Bu ilana toplam 965 kişi baktı ve 483 kişi başvuruda bulundu.
Hak Bir Gönül Verdi Bana - Müziksiz İlahi- yunus emre
ilahi-dinle 2022-05-28 05:32:00
iş imkanları
Bu ilana toplam 920 kişi baktı ve 460 kişi başvuruda bulundu.
Sedat Uçan - Gözde Sürme
ilahiler 2021-04-25 12:36:00
iş imkanları
Bu ilana toplam 917 kişi baktı ve 459 kişi başvuruda bulundu.
Resulün Ümmetiyiz Zikirli ilahi
ilahi-dinle 2022-04-15 17:37:00
iş imkanları
Bu ilana toplam 895 kişi baktı ve 448 kişi başvuruda bulundu.
Sedat Uçan - Veysel Karani ilahisi
ilahi-dinle 2021-04-16 21:33:00
iş imkanları
Bu ilana toplam 892 kişi baktı ve 446 kişi başvuruda bulundu.
LTR RTL